Avatud

Alates esmaspäevast

kuni pühapäevani

10:00-21:00

Kontakt

E-mail: info@k-pargi.ee

Telefon: +372 5555 77 03

Kuressaare, Kaevu 18

Tulge koos sõprade või perega seiklema!

K-Pargi Kuressaare Seikluspark pakub meeldejäävaid elamusi nii suurtele kui ka väikestele.

Seikluspargis asuvad takistused, õhuhüpped ja trossteed (zip-line) pakuvad põnevust ning väljakutseid. Radade läbimine annab hea võimaluse panna proovile keskendumisvõime, koordinatsiooni ja tasakaalu. Kõik seiklejad varustatakse personaalse turvavarustusega!

Tutvustus

K-Pargi Kuressaare Seikluspark on Kuressaares vahvaid elamusi pakkuv Seikluspark!

Asume kaunis Kuressaare Tervisepargis mis on kesklinnast ainult mõneminutilise autosõidu kaugusel. Seiklusrajad paiknevad pargi 18 000m2 suurusel territooriumil.

Kohale jõudes ootab teid ees mõnus linnulaul ning 5 erineva pikkuse ja raskusastmega rada. Rajad lõppevad kiirete laskumistega 200 meetristel trossteedel (zip-line).

Seiklusradade pikkus on kokku 600 meetrit ja kogu pargi läbimiseks kulub umbes 3-4 tundi! Suveperioodil toimub ohutusinstruktaaž iga 20 või 30 minuti järel.

Seikluspark paneb silmad särama nii lastel kui ka täiskasvanutel. Tutvu meie reeglitega siin!

Laste rajad

Väikestele seiklejatele, kes on lühemad kui 115 cm on loodud päris oma rajad. Kõige pisemaid ootavad kaks spetsiaalset lasterada, mis on mõeldud 3-6. aastastele  turnijatele. Vajadusel saab vanem aidata ning seiklusraja kõrval lapsega kaasas kõndida.

Seikluspargi kohvik!

Korrastatud territoorium, kus asub jäätisekohvik, puhkeala ja piknikuala.

Viimased uudised, soodustused ja pakkumised!

Saaremaa Seikluspark

K-Pargi Kuressaare Seikluspark on suurim Saaremaa seikluspark. Kui otsid värsket seikluslaengut ja vabaaja veetmise võimalust Saaremaal siis tule…

Loe edasi

50% allahindlust

Hea uudis kõikidele seiklushimulistele sõpradele! – 50% allahindlust 26.06.17-02.07.17 – Ametlik avamine Linnavalitsuse osavōtul 27.06.17 kell 16.00

Loe edasi